Blog dla pasjonatówOglądalność: 25091, czas ile trwa 3m 21s, otrzymana od Państwa ocena 168, oraz reakcje 12. « Fan Club » rikthehet këtë sezon në ekran për të komentuar live gjithçka ndodh në shtëpinë e « Big Brother Vip Albania ». Protagonistë janë vetë banorët të cilët vijnë ekskluzivisht në «Fan Club» pasi kanë lënë shtëpinë. Opinione dhe analiza nga profesionistë të medias. Një panel me teleshikues dhe fansa. Ndërveprim në kohë reale në rrjetet sociale. Autore/Moderatore : Dojna Mema Opinioniste : Iva Tiço Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/ Subs ...Momenti Bora-Donald ishte fallco? Gazetarja Dasara mbyll “gojët e liga”! | Fan Club

- Donaldi eshte vlonjat. Vlonjatet nuk ndryshojne. Donaldi eshte me i ri se Bora dhe nuk humbi Stambolli per gjilpera. Bora ashtu ka bere dhe me babain e djalit te saj. Ndahu e bashkohu. Me Donaldin eshte si shprehja: Harro mushke valarene se Ali Pashane e prene.
- Ai qe thote ishte takim fallco ,jane fallco vete si njerz .Takimi Bora Donald ishte film ashtu si tha Bora .Te dy star 🌟
-
- Fallco
- Qvar lidhje ka ma.more a je me fmi a je kan e martuar kur edon edon edhe kaq o njerz iqmendur.
- PO e vertet Donalti i tha Bores ma puth fort cunin jan mete vertet dy yje kam qajtur o zot sa bukur e shum e sinqert u dukt dashuria mes tyre ipasha te lumtur gjith jeten e tyre 👑👑🌟🌟❤️💙🍀🥂💐
- Lereni more kto budallaqe q'lidhje ka nese ajo eshte nje beqare me nje femij,qlidhje ka nese Donaldi eshte i lidhur me Boren,ajo eshte nje person shume pozitiv dhe shume intelegjente e po ashtu edhe shume e bukur.
- Dojnes I ra tensioni 🤰
- Fallco po shume fallco
- Kjo gazetarja vk qenka
Ato jon real okejjj
- Reall e pergatitur pa filluar emisioni ishte e programuar dhe bora ka marr leke dhe jo leke por ka marr € , hapje barku, donaldi yll?!!!!!!!!! yll bote, 1 cope lamashi te topi i baxhellave behet yll, kur te dali ylli qofte edhe fitimtar se dihet boterisht qe kanale si topi per Audience e komente shtremberohet e verteta, ju halabakeve j'u rrente ne shpi 1 " yll " si ky palaçua me nuanca downi ☺🤮🤮🤮
- bq all