Blog dla pasjonatówOglądalność: 592060, czas ile trwa 4m 14s, otrzymana od Państwa ocena 4672, oraz reakcje 160. ‼️ PREMIERA książki "Odważ się żyć - Potęga bezwysiłkowej motywacji" 📚🎁❤️ Oficjalny sklep: ►http://odwazsiezyc.eu/sklep/ ◄ 🌍 SOCIAL MEDIA - Potężna dawka inspiracji, motywacji i wiedzy każdego dnia. ▸ Facebook: http://facebook.com/odwazsiezyc . ▸ Instagram: https://www.instagram.com/odwazsiezyc.eu/ ▸ Oficjalna strona: http://odwazsiezyc.eu/ ❤️ Wesprzyj nasz projekt na Patronite ► https://patronite.pl/odwaz-sie-zyc ◄ 👍 POLECANE - subskrybuj kan ...Najlepsza motywacja dla sportowca

- Kto tak jak ja wraca do niego w chwilach gdy trzeba mu odrobiny motywacji
A.D2021
- ,, jeśli jutra by nie było co byś dał z siebie dzisiaj,, najlepszy tekst
-
- E-lekcje wf
- Praktycznie każdy mój dzień a nawet doba mojego życia.
- Pomaga od wielu, wielu lat. Wracam systematycznie :)
- #najlepszamotywacjadlasportowca
- Jaki jest dokładnie utwór w filmie?
- kocham cie
- <3
- Świetne , najlepsze ,genialne !!!!!!
- Motywacja, to jedno wielkie zmienne gó*no, nauczyłem się działać mimo braku motywacji, trzeba umieć zmusić się do działania mimo chuyowych warunków ^^ pozdrawiam wszystkich walczących o lepsze jutro!
- Ratuje dupe na redukcji ;P
- dzisiaj mam pierwszy wyścig w sezonie... wszedłem tu przez przypadek do porannej kawy i w tym momencie mam już ciary i chęć walki. SZTOS!!!
- Żal mi Was.
- Za dużo tu rowerów
- gdy wracam po 12 godzinach w pracy i chce tylko wziasc prysznic i isc spa., ale nie moge bo musze isc na silownie, to odpalam ten film cwicze prawie 2 lata jeszcze ani razu mnie nie zawiodl.
- Zawsze tu wracam gdy już zaczynam wątpić... w sukces :)
- 2:03 Wie ktoś z jakiego filmu jest ta scena ?
- ....tak...
- Najlepszy film motywacyjny jaki macie na kanale. Dożywotni props dla tych 4 minut!